Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Eriksson Eero eero.eriksson@okk.fi 050-544 6214
Hallituksen jäsen Asplund-Valtonen Marina marina.asplund-valtonen@okk.fi 0400-694 898
Hallituksen jäsen, Varapuheenjohtaja Ikonen Tarja tarja.ikonen@okk.fi 041-528 4015
Hallituksen jäsen Kuosmanen Jukka-Pekka jukka-pekka.kuosmanen@okk.fi 040-140 3603
Hallituksen jäsen Lehikoinen Maikku maikku.lehikoinen@okk.fi 041-507 8076
Hallituksen jäsen Rantanen Milla milla.rantanen@okk.fi 040-767 1467
Hallituksen jäsen Virtanen Hannu hannu.virtanen@okk.fi 050-556 2255
Seurakoordinaattori Vaarna Tanja okk@okk.fi 044 774 0094
Valmennuspäällikkö Andersson Pasi pasi.andersson@okk.fi 040-558 8311
Juniorivastaava Bremer Mikael mikael.bremer@okk.fi 040-846 4493
Kiekkokoulun rehtori Mattsson Jonatan jonatan.mattsson@okk.fi
Maalivahtivalmentaja Hyvönen Iiro iiro.hyvonen@okk.fi 040-520 8540
Taitovalmentaja Koskiranta Tero tero.koskiranta@evu.fi 050-321 0984
Jäävuorojen jakaja Rahikka Mika mika.rahikka@okk.fi 040-733 6193
Kirjanpitäjä Bergström Eija kirjanpito@okk.fi 040-541 0376
Hallituksen varajäsen Hietanen Jaakko jaakko.hietanen@okk.fi 040-503 8488
Hallituksen varajäsen Salonen Kimmo kimmo.salonen@okk.fi 0400-841 252
Hallituksen varajäsen Tumppila Roni roni.tumppila@okk.fi 050-541 6176
Oulunkylän Kiekko-Kerho
«  Kesäkuu   »
Kategoriat